• Nauczyciele

    •  

      Nauczyciele w roku szkolnym 2018/2019

      LP.

      NAZWISKO I IMIĘ

      NAUCZANY PRZEDMIOT

      1

      Adamczyk Barbara

      historia

      2

      Adamczyk Szymon

      wychowanie fizyczne

      3

      Belgrau Justyna

      muzyka

      4

      Bielawa-Belka Wiesława

      edukacja wczesnoszkolna

      5

      Bobrowska Anita

      język angielski

      6

      Boniec Grażyna

      edukacja wczesnoszkolna

      7

      Borzeszkowska Iwona

      świetlica

      8

      Bundt Bogumiła

      edukacja wczesnoszkolna

      9

      Ciach Bernadeta

      język polski

      10

      Cirocka Iwona

      religia

      11

      Cyman Kinga

      matematyka

      12

      Czajkowska Katarzyna

      język angielski

      13

      Czachorowski Przemysław

      geografia

      14

      Czonstke Monika

      język polski

      15

      Drewing Iwona

      wychowanie przedszkolne

      16

      Durkiewicz Emilia

      plastyka

      17

      Dymek Aleksandra

      psycholog

      18

      Fic Alina

      język polski

      19

      Formela Sebastian

      wychowanie fizyczne

      20

      Formella Beata

      edukacja wczesnoszkolna

      21

      Gleinke Grażyna

      edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

      22

      Gliszczyńska Magdalena

      przyroda

      23

      Goszka Stoltmann Dorota

      plastyka

      24

      Górska Marzena

      edukacja wczesnoszkolna

      25

      Grabowska-Sulka Katarzyna

      pedagog

      26

      Grajkowska Karolina

      religia

      27

      Gruba Hanna

      nauczyciel wspomagający, j. kaszubski

      28

      Grześkowiak Karolina

      język polski

      29

      Kamiński Mirosław

      technika, informatyka

       30

      Kapica Gabriela

      pedagog

      31

      Karcz Katarzyna

      biblioteka

      32

      Karwowska Sylwia

      wychowanie fizyczne

      33

      Klein Beata

      język polski

      34

      Komarnicka Anita

      język angielski

      35

      Kukielska Helena

      edukacja wczesnoszkolna

      36

      Kuklińska Edyta

      język angielski

      37

      Kurkowska Małgorzata

      edukacja wczesnoszkolna

      38

      Kwidzińska Kalina

      edukacja wczesnoszkolna

      39

      Labuda Agnieszka

      język angielski

      40

      Laskowski Ireneusz

      religia

      41

      Lewandowska Joanna

      przyroda, matematyka

      42

      Majkowska Anna

      edukacja wczesnoszkolna

      43

      Makrocka-Ropel Danuta

      wychowanie przedszkolne

      44

      Marchewicz Aneta

      nauczyciel wspomagający

      45

      Mialik Aleksandra

      język polski

      46

      Michalska Beata

      przyroda

      47

      Miłejko Sandra

      świetlica

      48

      Miotk Dariusz

      wychowanie fizyczne

      49

      Niemczyk-Schmidt Ewa

      wychowanie przedszkolne

      50

      Piekarska Paulina

      język angielski

      51

      Pranczk Dominika

      wychowanie przedszkolne

      52

      Praska-Wenderlich Anetta

      matematyka

      53

      Podolska Martyna

      muzyka

      54

      Rokita Justyna

      matematyka

      55

      Rosener Anetta

      przyroda

      56

      Rzepka Agnieszka

      nauczyciel wspomagający, plastyka

      57

      Schmidt Agata

      matematyka

      58

      Socha Ewa

      logopeda

      59

      Sreberska Iwona

      biblioteka

      60

      Stępień Katarzyna

      świetlica

      61

      Stobba - Kur Paulina

      nauczyciel wspomagający

      62

      Stubińska-Nalewajek Renata

      informatyka

      63

      Szlachetka Krystyna

      rewalidacja

      64

      Szulman Katarzyna

      wychowanie fizyczne

      65

      Szymański Sławomir

      informatyka, technika

      66

      Świerczewska Dorota

      logopedia

      67

      Wicki Ryszard

      historia, etyka

      68

      Wilczewska - Topka Barbara

      wychowanie przedszkolne

      69

      Wójtowicz-Bandziak Anna

      nauczyciel wspomagający

      70

      Wydrowska Wioletta

      edukacja wczesnoszkolna

      71

      Zender Małgorzata

      świetlica

      72

      Zielińska Marzena

      matematyka